gittigidiyor

TS7500 hd iptv kullanici kodu

colcoolcol

Aktif Üye
Sayın Ustalar.Redline Ts 7500 Hd cihazlar için 2014 yılı boyunca aralıklarla İptv kullanıcı kodu veriyordunuz.Üç aylık,İki aylık,Altı aylık da olsa çok rahat etmiştik. 2015 yılına girdik bütün kodlar geçerliliğini yitirdi.Yeni hiç bir kodda yayınlayan yok.Sayın Ustalar artık bir kod vermenizin vakti gelmedi mi? Sizlerden yeni kodlar bekliyoruz.

colcoolcol

Aktif Üye
Sayın ustam o yazılımı yükledim,denedim. Bizim cihazlarda olmuyor. Zannedersem daha önce dönüşüm Tigere çevirdiğimiz için olsa gerek.Kullanıcı kodunun hepsini sıfır yaparsak 10.10.2014 eski tarih ile aktif oluyor ama,ip tv listesi çalışmıyor. Tabiki en güzeli yeni kod satın almak ama,deneme amaçlı kısa tarihli kullanıcı kodu yine verilebilir diye düşünmüştüm. Saygılar.

ahmet21

Aktif Üye
dönüşüm yapan tüm kullanıcılarda aynı problem olmuştur.yinede bu problemi çözebilen arkadaşların paylaşım yapmalarını arz ederiz

dertli36

Aktif Üye
redline tiger dönüşüm yapan arkadşlar paylaşımdan yararlanmak için önce redline kurtarma daha sonra 36_03 version yükleyiniz paylaşım olacaktır kolay gelsin

dertli36

Aktif Üye
dertli36 ts 180 için dönüşüm yazılımı varmı
abi ts180 plus tiger dönüşüm sağlanırmı bilemiyorum şuan ben göremedim ts80 plus için olabilir tiger yazılımı verebilirim ama önce test etmek lazım ts80 için eklerim dediğim gibi test edilmesi lazım bende cihaz olmadığı için test edmiyorum saygılar

ahmet21

Aktif Üye
sayın dertli 36 hem kurtarma hemde 3603 attım aynı hatayı veriyor yani ip yine çalişmıyor

dertli36

Aktif Üye
bide 3574 yazılımında dene ıptv bu yazılıma editlidir 36_03 sorunlar çıkmaktadır yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarlarına dönmeyi unutmayın

dertli36

Aktif Üye
al yükle sonra fabrika ayarlarına dönder cihazı ıptv xshare aktif olacak

Ekli dosyalar

• V3570_GPRS_REDLINE_TS7500N_VFD_TG.zip
    6.6 MB · Görüntüleme: 59

ahmet21

Aktif Üye
her yazılım denendi hem kurtarma hemde 35.70 zamanında tigere dönüş yapmamızdan kaynaklıdır bence sayın dertli 36 yinede bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür eder her hangi bir gelişmede bizlerle paylaşacagından eminiz.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.