gittigidiyor

ts7500 tiger dönüşüm iptv zshare server ok v3574 08.12 2014 özel yazılım

habib723

Aktif Üye
Arkadaslar memoli ustamiz ve bir suru yetkili kisi burdaki foruma katki olsun userler yararlansin diye o kadar emek sarfedip arkasinda da gidip baska forumlarda kendi emegiymis gibi gostermek gerçekten cok yakisiksiz durmaktadir... nitekim bir emek var karsiliksiz heleki kendi bos zamanini size harcayarak belkide yapacak bir cok seyi ertelemektedir...bu yuzden biraz saygi lutfen sizden tek temennimiz budur arkadaslar.. forum ailesi olarak bir yerlere ve daha güzel calismalar icin tekrar ediyorum saygi lutfen... sizleri seviyor ve sizleri saygimla hurmet ediyorum kolay gelsin arkadaslar...

malkara59

Aktif Üye
slm lar bu son verilmiş olan özel yazılımda beyaz tv de sinyal kesme sorunu halen devam ediyor birde bu özel yazılımda özel olarak hazırlanmış iptv kanalları çalışmıyo bu kanalların çalışması için özel bir uygulama yapıyozmu emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler

Son düzenleme:

memoli1478

Yönetici
Administrator
arkadaşlar türksattan hotbirt ve hotbirtten tekrar türksata döndüğünüzde
sinyal tam kesiyordu o sorun düzeltildi beyaz tvdeki sinyal kesintisi çakışmadan olabilir
yinede kontrol edecem iptv paketi için kaynaktan yayınlar kesildiği için malum cihazdada
kesilecektir diğer serilere yazılım vermememin nedeni buydu yinede
düzeltme yazılımları verecem site takibe devam arkadaşlar iii paylaşımlar

canercan

Aktif Üye
stam bu yeni özel yazılımda anallar çok donuyo bi sorunmu var bazıları hiç açılmıuyor

sela1985

Aktif Üye
Ayrıca bu son yazilimda data aktiftir w3ten calisiyor bilginize sunarim

habib723

Aktif Üye
stam bu yeni özel yazılımda anallar çok donuyo bi sorunmu var bazıları hiç açılmıuyor

Evde olmus olsaydim kontrol ederdik bu gun aksam memlekete donecem ancak yarin test edebilirim test ettigimde yazarim buraya

memoli1478

Yönetici
Administrator
sorunları yazın arkadaşlar düzenleyelim

djomer

Aktif Üye
memo usta başka makine suan elimde oda proglam yemıyor ne yapam bilmiyor şaşırdım redlıne ts 7500 bu firma bu makineler ne yapmış halen çözemedim 24 saat alıtırıyom ama çözümü bulamadım halen makine bende suan haberin olsun ama yazılım almıyor

memoli1478

Yönetici
Administrator
çeşitli düzenlemeler yapmaktayım bulacağız elbet çalışmalarımö sürüyor bu akşam boşsan uğraşalım

bobom

Aktif Üye
t 7500 bakabildinmi memoli usta arga bölümünü eklesen bkarım ordan skpi den gelemedik

01adana

Aktif Üye
öncelikle herkese iyi günler hayırlı çalışmalar bende r line ts 7500 var dönüşüm yapılmadı 34.90 yazılımı yüklü ama hotbırd de kanalları 10-15 dakika gösterdikten sonra şifreli kanal diyor yine h.bırd de kanal gezerken cihaz kendini açıp kapatıyor data uydusu w3.ustalarımın paylaştığı tiger özel yazılımını atsam bu sorunlar düzelirmi.şimdiden herkese teşekkürler

ancuz02

Aktif Üye
Tiger özel yazılım at sorun kalmaz yada redline ts7500 orjinal yazılımı v35.13 yazılımı at ikisındada sıkıntı olmaz cıhaz kapanmaz

Son düzenleme:

karantinab

Aktif Üye
habib usta ıp yayınlar gittimi teşekkürler güzel paylaşım için

memoli1478

Yönetici
Administrator
olacak kısa süre içinde yeni yazılım verilecektir

erlig23

Aktif Üye
memoli usta bende cihazı tigere dönüştürdüm 3511 yazılımını pcden rs 235 ile attım görüntüsü cok güzel ama senden bir ricam var niye ip tv kanalları acmıyor kodları doğru ip tv aktif oluyor ama ip tv kanalları neden oynamıyor cevab verirseniz sevinirim

erlig23

Aktif Üye
usta size göre en iyi dönüşüm yazılımları samsat mı genatmı yoksa tiger mi sizce hangi dönüşüm yazılımı daha iyi sizce hangi en çok yeni yazılım veriyor ona göre cihazı dönüştürmek istiyorum bilgi verirseniz teşekkür ederim cok teşekkür ederim.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.