gittigidiyor

Türksata gelmesini istediğimiz kanallar

cilginyurekli

Aktif Üye
Türksata gelmesi istediğimiz kanallar

cilginyurekli

Aktif Üye
En acil gelmesi gerekenler

Sportstv süper bi kanal içerik olarak tam bi spor kanalı ana içeriğini fazla izleyemiyorum hd den sd ye geçince çamur gibi oluyor izlenmek istiyorsa hdye geçmeli dikkat çekmeli

Devlet kanalımızdan trspor kanalıda içerik olarak sağlam ama oda çamur gib oda bir an önce hdye geçmeli bence

Ve haber kanalından tüm kanallar nerdeyse tüm kanallar hd oldu ama ntv hd ye geçmeli eskiden izlediğim kanallardk

hd kanallar gelmeden bu kanalları izliyordum ama hdler gelince alt sıralara almak zorunda kaldım malesef mecbur kalmadıkça izlemiyorum

Tv8 de ulusal kanal olmak ve izlenmek istiyorsa biran önce hdye geçmeli oda alt sıralarda mecbur kalmadıkça izlemiyorum

Bu kanallar asporu örnek olmalı bence direk açılıp hd olması büyük başarı tebrikler aspor

deli turan

Aktif Üye
bana orta asya kanalları Tacikistan Kazakistan Kırgızistan Özbekistan türk yurdu kanalları gelsin bana yeterli

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.