gittigidiyor

Uydu Kayıt Ricası

Zeynep97

Aktif Üye
Selam.

Ben İran sinemasına ilgi duyuyorum ancak TV'de pek çok yayımla karşılaşamıyorum.

Ancak HilalTV'nin her Perşembe günü gece bir film verdiğini görüyorum ancak bu saatte yatmam zorunlu.

Acaba bu filmleri kaydedip internetten paylaşır mısınız ki iznim olunca izleyeyim.

Teşekkürler.

cafi

Aktif Üye
hangi uydu alıcısını kulandığınızı bilmiyorum pvr özeliği olan yani katıt özeliği
olan izlemek istediğiniz poğramın saatini cihazda ayarlarsanız kayıt eder istediğiniz zaman izlersiniz

Zeynep97

Aktif Üye
Merhabalar. İran sinemasını düblaj yapıp sunan ON4 TV'den de haberim olunca ısrar ettim. TV yenilendi.

Aldığımız Philips 40PFK4509/12 televizyonu, ayarladığınız zaman belirli saatler arasını USB disk'e kaydedebiliyor. Çok güzel. Ancak sorun şu ki, USB diski bilgisayara takıp filmi bilgisayara aktarmayı denediğimde ise bilgisayar diski görmüyor. Diskin biçimlendirilmesi gerek uyarısı geliyor.

Bu sorunu nasıl çözebilirim? Kaydettiğim filmleri bilgisayara aktarmak istiyorum. Teşekkürler.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.