gittigidiyor

Viasat History Kanalını Digitürk Platformuna İstiyoruz

tolgafb39

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar,forumda bu ilk mesajım ve konum.Çeşitli uydu forumlarında da aynı başlıkla konu açtım ve desteğinizi bekliyorum.Rahatsızlık verdiysem şimdiden özür dilerim.Digitürk kullananlar bilir;platformumuzda tarih kanalı eksikliği mevcut.History Channel bu konuda ihtiyacımızı karşılamamakta.Bu yüzden ..................... sitesinde sanal imza kampanyası başlattım ve desteğinizi bekliyorum.Digitürk platformuna Viasat History kanalını talep ediyoruz.Bu kanal hakkında ayrıntılı bilgiye:

Viasat Nature/HIstory

adreslerinden ulaşabilirsiniz.Bu kampanya sayesinde belki bir sonuca ulaşabiliriz.Destek verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Destek için: Kampanya · Viasat History Kanalının Digitürk Platformuna Eklenmesini ·

Haydi imzaya !!

Moderatör tarafında düzenlendi:

tolgafb39

Aktif Üye
Adminim amacım sadece destek bulmak herhangi bir reklam kaygım yok.Bu yüzden en azından kampanya linkini aktif edersen sevinirim. Anlayışınıza sığınıyorum,teşekkürler..

tolgafb39

Aktif Üye
Admin sizinle bir türlü iletişime geçemedik. Sorun yok dediğinize izninizle linki paylaşıyorum:...............................................

Ayrıca şu anda 54 kişi olduk. Desteğinizi bekliyoruz arkadaşlar. Haydi imzaya !!

tolgafb39

Aktif Üye
77 kişiyiz şu anda haydi arkadaşlarınızı da desteğe davet edin haberleri olsun lütfen..

tolgafb39

Aktif Üye
Kanal ile ilgili Türkçe video da paylaşıyorum arkadaşlar dublajları,fragmanları merak edenler için:

......................................

An itibariyle 91 kişi olduk destek verenlere teşekkürler..

tolgafb39

Aktif Üye
Şu an 140 kişi olduk ayrıca Viasat kanallarının resmi Facebook sayfasından bana verilen cevap:

02WMlD.png

Süreci hızlandırmak için kim var kim yok haber uçurun,imzaya davet edin arkadaşlar !!!

tolgafb39

Aktif Üye
Atılan her imza ............. sitesinde verdiğim Digitürk ile ilgili mail adreslerine talep olarak gidiyor. Yani ne kadar çok sayıda imza o kadar çok baskı Digiturk üzerinde. Haydi tanıdığınız tüm Digiturk üyelerine haber verin.

tolgafb39

Aktif Üye
Viasat Kanallarını Digitürk Platformuna İstiyoruz

Merhaba arkadaşlar,çeşitli uydu forumlarında da aynı başlıkla konu açtım ve desteğinizi bekliyorum.Rahatsızlık verdiysem şimdiden özür dilerim.Digitürk kullananlar bilir;platformumuzda tarih kanalı eksikliği mevcut.History Channel bu konuda ihtiyacımızı karşılamamakta.Bu yüzden change.org sitesinde sanal imza kampanyası başlattım ve desteğinizi bekliyorum.Digitürk platformuna Viasat History kanalını talep ediyoruz.Bu kanal hakkında ayrıntılı bilgiye:

Viasat Nature/HIstory

https://www.facebook.com/pages/Viasat-Nature-History-HD-T%C3%BCrkiye/1448209005407350?ref=ts&fref=ts

adreslerinden ulaşabilirsiniz.Bu kampanya sayesinde belki bir sonuca ulaşabiliriz.Destek verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Destek için: Petition · Viasat History Kanalının Digitürk Platformuna Eklenmesini · Change.org

Haydi imzaya !!

tolgafb39

Aktif Üye
Cevap: Viasat Kanallarını Digitürk Platformuna İstiyoruz

Facebook sayfasından verilen cevap:

02WMlD.png

Süreci hızlandırmak için kim var kim yok haber uçurun,imzaya davet edin arkadaşlar !!!

deli turan

Aktif Üye
Cevap: Viasat Kanallarını Digitürk Platformuna İstiyoruz

imzaları attık gardaş

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.