gittigidiyor

VU+ Solo 4k ayarlatmak

canci105

Aktif Üye
Merhaba arkadaslar.

Ben VU+ Solo 4K cihazina sahibim. Ilk almaya karar verdigimde tüm ayarlari kolay yapabilecegimi sandim, ama yanilmisim. Bu tür cihazlarda önceden tecrübem yoktu. Zorlandim.

Bu cihazi bir sat/uydu dükkanina götürsem, orada tüm ayarlarini yaptirip, gerekirse softcam ayarlarini yaptirsam (server üyeligi alirim bi yerden).
Bu ayarlarin hepsini kac paraya yaparlar, normal fiyati sizce ne olur.

Malum cogunuz bu cihazi taniyorsunuz.

DENIZLI'de ayarlarini yaptirabilecegim bir yer bilen var mi?

tesekkür ederim,
Sevgilerler
KadiR

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Merhaba arkadaslar.

Ben VU+ Solo 4K cihazina sahibim. Ilk almaya karar verdigimde tüm ayarlari kolay yapabilecegimi sandim, ama yanilmisim. Bu tür cihazlarda önceden tecrübem yoktu. Zorlandim.

Bu cihazi bir sat/uydu dükkanina götürsem, orada tüm ayarlarini yaptirip, gerekirse softcam ayarlarini yaptirsam (server üyeligi alirim bi yerden).
Bu ayarlarin hepsini kac paraya yaparlar, normal fiyati sizce ne olur.

Malum cogunuz bu cihazi taniyorsunuz.

DENIZLI'de ayarlarini yaptirabilecegim bir yer bilen var mi?

tesekkür ederim,
Sevgilerler
KadiR

digimy ustanın dediği gibi güncel backuplardan birini yükle.Nasıl yüklemen gerektiği forumda anlatılımış.Acele etmeden bu işi gayet basarılı yapabilirsin.
Yok olmuyor dersen bu işlerden anlayan bir uyducu arkadaşa yaptırabilirsin.Tahminim 30 tl civarı yükleme ve ayarları yaparlardır.Sadece serverinizi yani c satırınızı olur olmaz her uyducuyla paylaşmayın..
Kolay gelsin.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.