gittigidiyor

Windows 11 li Laptop 2700.-TL

PAYLOO

Aktif Üye
Katılım
24 May 2011
Mesajlar
7,707
Tepkime puanı
738
Puanları
113
Konum
Aydın
Türkiye’de teknoloji tarafındaki fiyat skalası her geçen gün biraz daha yükseliyor. Özellikle bilgisayar fiyatlarının günden güne arttığını söylersek, sanırım pek de yanılmış olmayız. Peki bu durum daha ne kadar devam edecek? Artık uygun fiyatlı bir laptop almak hayal mi?

Aslında belli başlı indirimleri takip ederseniz bazı fırsatları zamanında yakalayabilirsiniz. Aynı Hometech Alfa 470c modelinde olduğu gibi.

Normalde fiyatı 4000 TL civarında olan bu laptop modeli, kısa bir süreliğine 2713 TL’den satılıyor. Dürüst olmak gerekirse şimdilerde 3000 TL altına Windows 11 ile çalışacak bir laptop almak çok da mümkün değil.

intel-BNzf.jpg


Bu laptopun satın alma linkini vermeden önce basitçe özelliklerinden de bahsedelim. 14.1 inçlik HD ekranla gelen Hometech Alfa 470C’de Intel imzası taşıyan Celeron N4020 CPU bulunuyor. Tümleşik ekran kartının yer aldığı modelin RAM kapasitesi ise 4GB. Bu RAM’e 128GB’lık SSD depolama eşlik ediyor.

PC ilk açıldığında Windows 10 Home ile çalışıyor. Fakat dilediğiniz an bilgisayarı Windows 11’e yükseltebiliyorsunuz. İnternet ve ofis programları için oldukça ideal bir sisteme sahip olan bu cihazın fiyatı da hayli uygun.

Fiyatı kısa süreliğine 2700 TL seviyesine kadar düşen bu laptop modelini dilerseniz buradan satın alabilirsiniz.

Ama bir şartla Celeron işlemci ile...Merak edenler inceleyebilir....
 

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.
Üst