gittigidiyor

Windows 8 Rtm-Pro X64-Türkçe Final-2012

armin

Aktif Üye
7732927942_c8d7c05a54_z.jpg

Windows 8 Rtm Pro X64 Türkçe Türkçe Final 32'64Bit 2012

Açıklama
nlgzrgn ve onun ilk İşletim Sistemi düzenlemesinden hepinize Merhaba! Windows 8'in Türkçe'sini bekleyen arkadaşlarımız için basit bir düzenleme yaptım.

Ne yaptım?
Orijinal (WZor'un sızdırdığı) Windows 8 Pro x64 DVD kalıbına dism komutlarını kullanarak Türkçe dil entegre ettim. Bunun dışında sisteme herhangi bir ekleme, kaldırma veya değişiklik yapmadım.
9CUn9.png

AvftB.png

yG9ug.png

idCBr.png

Nasıl kurulur?
1// Arşivin içinden çıkan Windows_8_Pro_TR-TR_x64.iso kalıbını herhangi bir DVD'ye veya yardımcı bir araç kullanarak USB diskinize yazın.
2// Bilgisayarınızı yazdığınız medyadan başlatın.
3// Ürün anahtarı istendiğinde NG4HW-VH26C-733KW-K6F98-J8CK4 ürün anahtarını girin.
4// Kurulumun geri kalanını anlatmama gerek yok, kolaylıkla halledebilirsiniz.

Not: orjinal dil ve win8 dir

Boyut:3-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifre: zumax
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7 xp vista 32x64bit
nlgzrgn adlı üyeden alıntıdır

gQ3DO.gif

8 Rtm Pro X64-2012

(((Alternatif)))

8 Rtm Pro X64-2012

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.