gittigidiyor

x-3.2-dm800se.gz cihaza hangi imajlar atılır.

sahin

Vip Üye
Web sitesi
meettomy.site
sayın coolmeen kardeşim öncelikle selamlar saygılar. üstadım dm500hd kullanıyordum şimdi dm800se yeni bir cihaz elime ulaştı cihaz karadağ elektronikten 2010 yılında faturalandırılmış ve madein german yazıyor. cihaz açılışında ön panelde (x-3.2-dm800se.gz) yazıyor ben bu cihaza hangi imajları atabilirim. teşekkür eder saygılar sunarım...

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Abi cihazın sanırım orjinal.Orjjinal 800se imajları atabilirsin.
İlaveten multiminiboot kurup (ferrari yeni kart olanlar hariç) tüm klon imajları kurabilirsin.
Multiminiboot kurman için cihazın flasına newnigma imaj yükleyin,üzerine multiminiboot1.42 ipk olarak kurun.Zaten diğer işlemleri biliyorsunuz tekrar yazmama gerek yok.Gerek olursada yazın yardım ederim

sahin

Vip Üye
Web sitesi
meettomy.site
alakanız için çok teşekkür ederim kardeşim. mmboot'u sayenizde kurmuştum dm500hd de kullanıyorum buna da kurarım. benim anlamadığım sadece ferrari yeni kartlar hariç kısmı.saygılar sunarım...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.