gittigidiyor

Yavaşlayan HTC One X ve One X + Telefonlara Kolay Yoldan Reset Atma

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Katılım
17 Eyl 2015
Mesajlar
22,965
Tepkime puanı
48
Puanları
0
Konum
Bursa
1459062888_htc-one-x.png

HTC One X ve One X + Reset Atma Resimli Anlatım
HTC One X ve One X + telefonlara kolay şekilde ve resimli olarak reset atmayı anlatmaya çalışacağım. HTC One X ve One X + telefonlarımız donmaya,yavaş çalışmaya başladığı zaman ve arada takılmalar yapıyorsa ilk önce telefonumuza reset atmakta fayda vardır.HTC One X ve One X + telefonları resetlemek telefondaki hiç bir bilginin gitmesine sebep olmaz. Resetleme işlemini format işlemi ile karıştırılmaması gerekir. Formatlayınca tüm verileriniz silinir. HTC One X ve One X + telefonları resetlemek için telefon üzerindeki tuşları kullanarak çok kolay şekilde resetleyebiliriz.


HTC One X ve One X + modelinde telefona reset atmak için;
Ses açma ve güç(kilit) tuşlarına yaklaşık 8-12 saniye boyunca basılı tutun ve telefon kendini kapatınca elinizi çekebilirsiniz.

Yukarıda anlattığım yöntem ile telefon kendine reset atmıyorsa yada reset atıldıktan sonra hala telefonda takılmalar meydana geliyorsa telefonunuzu bir yetkili servise göstermenizde fayda vardır.HTC One X ve One X + telefona Resimli Olarak Reset atma Yöntemi AnlatımıSes açma ve güç(kilit) tuşlarına yaklaşık 8-12 saniye boyunca basılı tutun ve telefon kendini kapatınca elinizi çekebilirsiniz.
 

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.
Üst