gittigidiyor

Herseke Hop1 Server

butune

Aktif Üye
Cevap: herkese hop1 server

gold üyesi nasıl olurum

tankut33

Aktif Üye

iptv ve cccam almakistiyorum ip tv de hangi kanallarvar bilgi verebilirmisiniz ve paypal ödeme varmi selamlar

Son düzenleme:

ozibo

Aktif Üye

üstad test vermiyorum demişsin ama ben eski kullanıcılardanım bir test verebilirmisiniz bir de beğenirsem almak için banka hesap numaraları gönderirsen.

alp

Aktif Üye

cccam server almak istiyorum. 3 aylik paypal ödemeli ve kac euro yapar.

s.a

seyiskonya

Aktif Üye

merhaba

linx Ne-1090 uydu alıcısı kullanıyorum server sürem doldu,1 aylık test almak isterim.
kolay gelsin

hijam

Aktif Üye
Cevap: herkese hop1 server (Kaliteli ve Kesintisiz)

beinsport ları açıyormu usta

irfantan

Aktif Üye

server harika donma kesilme olmuyo sorunsuzdur . düşünmeden alın bence slmlar,,,

hmy

Aktif Üye

Astradaki alman Kanallari nasil donma varmi ? bilgilendirirsen sevinirim.

Selamlar

HMY

garip38

Vip Üye

selam cok iyi donma yok alabilirsin ....alman italyan fransiz saymakla bitmez aciyor alman 3D...

Son düzenleme:

coolmeen

Vip Üye

Hotbird 13' deki belgesel-yetişkin-spor kanallarının çoğunu açıyor.Zap yaptığında anında ses ve görüntü anında geliyor.Kasmıyor..!
Astra 19.2' deki sanırım her kanal açık.Benim favorim Alman Bundesliga..Bu uyduda seyredilmeye değer çok spor kanalı var.Hotbirdden dahi daha iyi diyebilirim.Server bu uyduda da çok seri,hatta hotbirdden daha hızlı açıyor diyebilirim.
Malum spor kanallarının olduğu uyduda ise tüm ulusal kanalların sd leri,belgesel kanallarının sd leri şifresiz hızında açıyor.

Bende 3 ayrı satır var, ve 3 satırda CccamCfg dosyasında yüklü.Kullandığım cihaz dreambox 800se hd.
Kanalları ilk açan satır test aldığım satır.Hepsi hop1 den geldiği için sanırım.
Server almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

Evi yeni değiştirdiğimden dolayı suan sadece 3 uydulu(7'e-13'e-42'e) merkezi sistem ve ilave olarak yeni bağlayıp kurmuş olduğum 19.2'astra uyduları mevcuttur.
Sistemi yavas yavas oturtup,16'E-23.5'e ve 28.2'e uydularınıda monte edip yorumlarını yazarım yakında.!

gncydgny

Aktif Üye

Coolmeen arkadaşa aynen katılıyorum özellikle astra 19, gerçekten çok hızlı oldukça fazla HD kanal var ilgilenen arkadaşlara tavsiye ederim pişman olmassınız gold üyelik bir ayrıcalıktır

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.