gittigidiyor

Herseke Hop1 Server

cavit63

Aktif Üye
Cevap: herkese hop1 server (Kaliteli ve Kesintisiz)

Bir aylık test almıştım bugün üç ay daha uzattım gerçekten çok seri %100 hepsi hop1 tavsiye ederim.

serficeli

Aktif Üye

slam birkac günlük test etmekisterim

gamzelim

Aktif Üye

slm usta ödeme paypal üzeri oluyormu?

ercentilmen

Aktif Üye

Sevgili Digimy usta hop1 server ve forma verdiğin emekler için çok teşeşür ederim. Eutelsat 9A dan Avusturya M7 grupda hop1 servere koyarsan çok seviniriz.

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com

Sevgili Digimy usta hop1 server ve forma verdiğin emekler için çok teşeşür ederim. Eutelsat 9A dan Avusturya M7 grupda hop1 servere koyarsan çok seviniriz.

Teknik bölüme ilettim hocam mümkün olan bişeyse yaparız istek talep çok olması lazım ama bi bakalım

digiboy2006

Aktif Üye

Sayın digimy,

Server'ı 1 haftadır kullanıyorum, çok memnunum

qualitymen

Aktif Üye

test istiyorum 1 aylık yardımc olurmusunuz

dragon22

Aktif Üye

digimy size özel mesajda 39 derece hellasatla ilgili ilerki aşamada servere gelirmi diye sordum...siz...almış olduğunuz bir hizmet varmı diye...soru sordunuz...
evet içinde hellassatında olduğu server kullanıyordum..seneside bir hafta sonra doluyor...yani yeni senelik hesaplı server almak için araştırma yapıyorum...ayrıca 100 liralık server vermiş olduğunuz listedeki tüm paketleri kapsıyormu...

dragon22

Aktif Üye
teşekkürler digimy...

3 gündür satkafeden almış olduğum serveri test ediyorum...gayet güzel ve donma sorunu göremedim...test ettiğim uydular..hotbirt,19ve23.5 astra,1derece tohr,39derece hellasat,16 derece eutelsat ve 30 derece hispesat...forumun vermiş olduğu açılan paketler listesindeki yukarıdaki belirtmiş olduğum uydularda kanallar stabil...ayrıca listede olmayan hellasat uydusunda dolce paket hariç kople serverle açık....server alıp olumlu veya olumsuz yönde görebildiklerimizi burada bilgilendirmek amacıyla yazalım arkadaşlar...herkeze selamlar..

kaya32

Aktif Üye

ustam ben 2 ay almak istiyom sadece denenme amaçlı sizenasılulaşırım telefonyada skp varsa

ercentilmen

Aktif Üye

digimy Ustaya forma verdiğiniz emeklerden dolayı çok teşekür deriz. Bu cccam listesinde çok uzun süredir güncelle yapılmadı mı acaba 23E de Astra 1G yazılmış 23,5 derecede ASTRA 3B yokmu.Astra 1G 28dereceye taşınmadımı

Biz form kullanıcıları sizleri diğer internet çakallarından ayırmak istiyoruz.
Bu listeyi bir gözden geçirmenizi ve güncellemenizi bekliyoruz kart cihaz eşleşmeli OSN VE 28E deki Ful Hd kanalların açılıp açılmadığını öğrenmek istiyorum.

zgrturk

Aktif Üye

Merhaba 12aylık cccam üyeliği almak istiyorum. Ödeme bilgilerini mesaj atarsanız anında EFT veya havale yapabilirim.

mehmet 0505

Aktif Üye

digimy usta servers sorunu var acaba 2 gündür bağlanmıyor

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.