gittigidiyor

Tirimax th-12000 1.71 yeni yazılım

headend

Aktif Üye
Son düzenleme:

qualitymanager1

Aktif Üye
headend usta teşekkürler eline sağlık, ben de server kopmalarının benim bağlantımdan kaynaklandığımı sanıyordum, ip tv ile ilgili bir çalışmanız olacak mı?

joe0710

Aktif Üye
arkadaşlar niye anlamıyonuz bu cihaza kesinlikle ıp tv yazılımı beklemeyin.elinizdekiyle yetinmeyi bilin.

karabasan1

Aktif Üye
İyi güzel hoş ama bu yazılımın artısı nedir? G share bedavalar gitti zaten 1 yıllık süresi dolanlar.Hava durumu da gitti.Youtube zaten var bu yazılım neyin nesi? İlk göze çarpan bu yazılımda gayet berbat bir hd ve sd görüntüsü var çalışmalara katılan arkadaşlara duyurulur..Görüntü diğer versiyonlara göre bariz şekilde flu...Kısaca yeni yazılımı sırf yazılım vermek için değilde geliştirmeler ve yeni uygulamalar için verilse kullanıcılar açısından daha faydalı olacaktır.Eleştirilerimizi yapıcı olarak değerlendirmeye çalışırsanız daha fazla yol katedersiniz,iyi çalışmalar..

qualitymanager1

Aktif Üye
İyi güzel hoş ama bu yazılımın artısı nedir? G share bedavalar gitti zaten 1 yıllık süresi dolanlar.Hava durumu da gitti.Youtube zaten var bu yazılım neyin nesi? İlk göze çarpan bu yazılımda gayet berbat bir hd ve sd görüntüsü var çalışmalara katılan arkadaşlara duyurulur..Görüntü diğer versiyonlara göre bariz şekilde flu...Kısaca yeni yazılımı sırf yazılım vermek için değilde geliştirmeler ve yeni uygulamalar için verilse kullanıcılar açısından daha faydalı olacaktır.Eleştirilerimizi yapıcı olarak değerlendirmeye çalışırsanız daha fazla yol katedersiniz,iyi çalışmalar..

görüntü kalitesi benim de dikkatimi çeken ilk olumsuzluk oldu, umarım düzeltilir, yoksa 1,68 veya 1,69 yazılımlarına dönmek zorunda kalacağım

mavi38

Aktif Üye
yeni yazılımda dikkatimi çeken kanallar arasında sesde değişkenlik var. bir kanalda sesi kısmışken diğer kanala geçince aniden yüksek bir ses gelebiliyor.

komando38

Aktif Üye
selam headent usta 1.58 yazılım ve daha önceki yazılımlarda sorunsuz bağlandığım nete 1.60 ve sonrasındaki hiç bir yazlımla bağlanamaz oldum adaptör ( airtires 54 mps ) proplem ne olabilir yazılımlamı alakalı

komando38

Aktif Üye
selam headent usta 1.58 ve önceki yazılımlarda sorunsuz bağlandığım nete 1.60 ve soraki yazılımlarda hiç bağlanmadı adaptör ( airtires 54 mps ) sorun ne olabilir tekrar 1.58 yükldim sorun yok

headend

Aktif Üye
1.71 yazılımı üretici firmanın verdigi yazılım degildir ..sadece kendi çalışmamdır .kendimiz neler yapabiliriz bunu görmek amacı ile verilmiş bir çalışmadır ...elbetteki yeni yazılım üretici firma tarfından yakında verilecektir ..1.71 yazılımında eksikler olabilir bu olagan bir şey ....yeni yazılım yakında verilecektir.1.71 yazılımını yükleyip yüklememek kullanıcıların kendi bilecegi .bir karardır ..

qualitymanager1

Aktif Üye
headend usta eline sağlık, bu son yazılımda alman sky kanallarında sık takılma başladı, önceki yazılımlarda çok nadir oluyordu, acaba yazılımla giderilebilir mi bu sorun, yoksa ücretsiz serverden mi kaynaklanıyor? bir de bu son yazılımda görüntü kalitesi bana biraz düşük gibi geldi, yanılıyor muyum?
emeğiniz ve katkılarınız için teşekkürler

qualitymanager1

Aktif Üye
ücretsiz server menüden nerden ayarlanıyor yardım lütfen

menu/ağ/sunucu ayarı na gel, f1 yaparsan "do you want to replace with default servers" uyarısı çıkar, evet deyip ok dersen bağlanır, tüm g share serverleri bağlar (33 tane)
ancak hali hazırda zaten servere bağlı ise; ilk f1 yaptığında g share server leri siler, tekrar f1 yaptığında yeniden bağlar.

beckhamrbz

Aktif Üye
kesinlikle katılıyorum. eleştirileri ve istekleri dikkate alırsanız, sizler için cok faydalı olur. maddi manevi

komando38

Aktif Üye
tplink 150 mps kaplosuz wifi adaptör cihaz tanımadı cihaza uygun bi kaç model yazarmısınız tp link veya başka marka olabilir

ERK@L

Aktif Üye
headend usta eline sağlık, bu son yazılımda alman sky kanallarında sık takılma başladı, önceki yazılımlarda çok nadir oluyordu, acaba yazılımla giderilebilir mi bu sorun, yoksa ücretsiz serverden mi kaynaklanıyor? bir de bu son yazılımda görüntü kalitesi bana biraz düşük gibi geldi, yanılıyor muyum?
emeğiniz ve katkılarınız için teşekkürler
(modul kullanmıyorsan) menü-sistem ayarlarından NDSX TMS ON yap düzelmesi lazım.

ahmet21

Aktif Üye
erkal bey internet gezginiyle ilgili goole içindeki sanal klavyenin olmadıgını söylemiştim branş olarak bize yardımcı olurmusunuz

ERK@L

Aktif Üye

kesinlikle katılıyorum. eleştirileri ve istekleri dikkate alırsanız, sizler için cok faydalı olur. maddi manevi
Konunun başını dikkatli okursanız cihazda arada bir server bağlanmama sorunu vardı bu yazılımla sorun düzeltilip cccam config ayarlar yapıldı.ayrıca yeni verilcek yazılımlar içinde ön hazırlık ayarları yapıldı.verilen hiç bir yazılım yazılım vermek için değil yazılımdaki sorun vb.için düzeltmeler için verilmektedir.lütfen eleştirilerinizi yaparken ona göre yapınız.
Bu yazılım firma dışında headend ustanın editleği bir yazılımdır..
.
sorunlarınız dikkate alınıp gerekenler yapılalacaktır.bilginize...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.