gittigidiyor

Tirimax th-12000 1.71 yeni yazılım

salman003

Aktif Üye
trimax 12000

evet arkadaslar haklı yenıyazılımları bıraz daha yararlı seyler eklense hıc fena olmaz tsk o_k

qualitymanager1

Aktif Üye
ben dün 1.71 yazılımında serverde bayağı sık kopmalar yaşadım, ve 1.68 yazılımına döndüm, şimdilik hiç kopma olmadı

tarikg

Aktif Üye
yeni düzgün bir yazılım yokmudur ya .. en son 1.71 yükledim dizi izliyorum hd kanalda durup durup dizinin ilk sahnelerinden birini gösteriyor.. kanallardaki atlama problemi de hala devam ediyor..

joe0710

Aktif Üye
aman kardeşim şikayet etme yoksa bedavaları kapaırlar.ne koymuşlarsa önüne onu ye,burası şikayet etme yeri değil madem kalite arıyon atlanta xtren 5000 veya 9000 alırdın

tarikg

Aktif Üye
aman kardeşim şikayet etme yoksa bedavaları kapaırlar.ne koymuşlarsa önüne onu ye,burası şikayet etme yeri değil madem kalite arıyon atlanta xtren 5000 veya 9000 alırdın

peki bedava kanalları bir kez izledinmi diye sor birde..
cevabım hayır.. hotbird uydu bile baglamadım... tek istedigim adam gibi turksat izlemek o da malesef mumkun değil..

alasehirli45

Aktif Üye
bende ayni cihazi kullaniyorum ama su an tüm kanallar yani sifreli olan kanallari acmiyor ne yapmam lazim admin

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
bende ayni cihazi kullaniyorum ama su an tüm kanallar yani sifreli olan kanallari acmiyor ne yapmam lazim admin

arkadaşlar ne bekliyorsunuz anlamış değilim f1000 yapıp aktif edin şifre sistemini son,softcam dosyasınıda yükleyin çözülebilecekler ok fakat siz daha farklı kanal arıyorsanız yok

emul

Aktif Üye
arkadaşların dediği verdiğin 171 yazımını9 attım hiç bi kanal açılmıyor hotbirtdekiler yazılımı verrirken açıklama yapsan iyi olurdu ben 13 yıllık uyducuyum ccamd dreambox motorlu yazılım flaşdump aparat anlıycan tamircilerin bilmesi gerekenleri bile biliyorum ama her cihazın kullanımı farklı ben bi,le cihaza yazılım attım sarı tuş f1 evet yaptım hiç bişey yok yazılımı verirken kendin deneyip öyle ver bu marka ve rowel cihazlar piyasadaki bir sürü cihazdan üstün ama nxp lerde amstart ucuz next pahalı öne cıkan bunlar diğer birçok nxp cihazın serverleri devam ediyor bunlar basit şeyler ama son kullanıcı bilemez biraz destek biraz açıklama bu cihazın gelegi parlak olur

ERK@L

Aktif Üye
arkadaşların dediği verdiğin 171 yazımını9 attım hiç bi kanal açılmıyor hotbirtdekiler yazılımı verrirken açıklama yapsan iyi olurdu ben 13 yıllık uyducuyum ccamd dreambox motorlu yazılım flaşdump aparat anlıycan tamircilerin bilmesi gerekenleri bile biliyorum ama her cihazın kullanımı farklı ben bi,le cihaza yazılım attım sarı tuş f1 evet yaptım hiç bişey yok yazılımı verirken kendin deneyip öyle ver bu marka ve rowel cihazlar piyasadaki bir sürü cihazdan üstün ama nxp lerde amstart ucuz next pahalı öne cıkan bunlar diğer birçok nxp cihazın serverleri devam ediyor bunlar basit şeyler ama son kullanıcı bilemez biraz destek biraz açıklama bu cihazın gelegi parlak olur
Burada verilen yazılımlar editlenmiş cihaz sorunları en aza indirilmiş yazılımlardır.nxp tabanlı cihazlarda firma x kanalı açsın diye yazılım vermezler. f1 000 sarı tuş yapmışsınız severı resetlemişsiniz sadece, ne bekliyorsun yazılımı yükleyince tüm kanallar açılacakmı?
Arkadaşlar cihazın içinde 1 yıl hediye server vardır.kumandadan f1 000 yaptığınızda pacth devrede yazar ve 1 yıllık serverınız aktif olmaya başlar.1yıl sonra server kapanır.verilen yeni yazılımlarla tekrar server aktif olmaz bu tüm nxp tabanlı cihazlar için geçerlidir.firma isterse uzatır içindeki serverı bu artık firmaya kalmış.hiç kimse verilen yazılımlada x kanal açar diye bir bekletisi olmasın.
cihaz desteği bakarsan genel olarak nxp cihazlarda en hızlı destek veren trımax ve roweldir..özellikle yazılımları editleyen headed usta bu cihazlara fazlasıyla destek vermektedir.

ERK@L

Aktif Üye
peki bedava kanalları bir kez izledinmi diye sor birde..
Cevabım hayır.. Hotbird uydu bile baglamadım... Tek istedigim adam gibi turksat izlemek o da malesef mumkun değil..
arkadaşım yaklaşık 1.seneden beri başka forumlarda dahil olmak üzere bu cihazı kullamadığını vs.yazıyorsun.bende 1 yıldır kullanıyorum memnunum genel olarak. foruma genel olarak okursan yüzde 90.nı cihazla olumlu mesajlar yazmış.bu cihaza ne kadar yazılım çıkarsa sen hep aynı şeyi tekrarlıyorsun demekki bu cihaz seni tatmin etmiyor.başka cihazlara yöneleceksin o zaman.

emul

Aktif Üye
arkadaşım ccamd editledik demiş arkadaş o server aktif olması için resetlemek yetmiyomu

ERK@L

Aktif Üye
içindeki hediye server aktif olması için f1 000 yaparsınız patch (server) devrede yazar-server aktif ise yapmana gerek yoktur.server resetleme serverınızı sıfırlar.serverında bir sorun olduğunda serverı resetleriz.içindeki hediye server kesinlikle fabrika ayarlarına çevirseniz dahi silinmez.sadece cihaza cccam vs.server satın alıp bilgileri girmişseniz server resetlediğinizde satın aldığınız server silinir.
cccam editleme yapılmış demesi dikkatli okursanız konunun başını cihazın içinde olan hediye(bedava) server bağlanmama(bağlanıp kopma)sorunu giderildi ve cccam config ayarlarında düzenlemeler yapıldı.
yukarıdaki mesajda yazdığım gibi yazılımlarda cccam vs.gibi içinde ücretsiz server yazılımı verilmez hiç bir bu seri nxp tabanlı cihazlarda.

cebjk

Aktif Üye
1.71 yazılımını indiremiyorum linkleri yenilermisiniz

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.