gittigidiyor

DİKKAT FULL ADULT ve diğerleri BELEŞ server

cingoz6

Aktif Üye
3.4 tarihli backup çok iyi çalışıyor. Btkcam info süper olmuş.

Bluesman

Aktif Üye
RS-232 kablo olmadan cihaz üzerinden güncelleme yapabilirmiyim?Şu anda 0.70 sürüm yüklü.DM500S cihaza bağlı uydular 7-13-42 ama şifreli kanalları açamadım.

Son düzenleme:

AKHİSAR LI

Aktif Üye
RS-232 kablo olmadan cihaz üzerinden güncelleme yapabilirmiyim?Şu anda 0.70 sürüm yüklü.DM500S cihaza bağlı uydular 7-13-42 ama şifreli kanalları açamadım.

42 normal cccam serverde bile açan çok azdır, daha öncede belirtim 0.70 sürümü yükleme yaparsanız 0.70 sorunludur hiç bir kanalı açamazsınız, eğer ben yükleme yapmak istiyorum derseniz yüklediğinizde hiç bir kanal açmadığını göreceksiniz konunun 1. mesajında BTKCAM CFG dosyasını var/ keys/ bölümüne yüklemeniz lazım, lazım ki ancak izleme yapabilesiniz.

03.04.2012 güncel back up ile BTKCAM server keyfine devam, bakalım beğenecekmisiniz? Konunun 1. mesajına eklenmiştir.

http://satcafesi.net/forum/btkcam-an...th-server.html

DİKKAT:
Lütfen bundan sonra çıkacak güncellemeler için ADONSTAN indirme yaparsanız BTKCAM daha önce izlediğiniz kanallar ve paketlerde açılmama ve hiç açılmama sorunu yaşayabilirsiniz.

03.04.2012 Tarihli güncel Back up bir özelliği var BTKCAM da şifreli kanalı açan ve kartın kimden ve hangi şifre ile açıldığını görebiliyorsunuz, yani ECM EXTRA özelliği eklenmiştir.

Bluesman

Aktif Üye
42 normal cccam serverde bile açan çok azdır, daha öncede belirtim 0.70 sürümü yükleme yaparsanız 0.70 sorunludur hiç bir kanalı açamazsınız, eğer ben yükleme yapmak istiyorum derseniz yüklediğinizde hiç bir kanal açmadığını göreceksiniz konunun 1. mesajında BTKCAM CFG dosyasını var/ keys/ bölümüne yüklemeniz lazım, lazım ki ancak izleme yapabilesiniz.

03.04.2012 güncel back up ile BTKCAM server keyfine devam, bakalım beğenecekmisiniz? Konunun 1. mesajına eklenmiştir.

http://satcafesi.net/forum/btkcam-an...th-server.html

DİKKAT:
Lütfen bundan sonra çıkacak güncellemeler için ADONSTAN indirme yaparsanız BTKCAM daha önce izlediğiniz kanallar ve paketlerde açılmama ve hiç açılmama sorunu yaşayabilirsiniz.

03.04.2012 Tarihli güncel Back up bir özelliği var BTKCAM da şifreli kanalı açan ve kartın kimden ve hangi şifre ile açıldığını görebiliyorsunuz, yani ECM EXTRA özelliği eklenmiştir.
Üstad bu durumda 7 derece oki mi?

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Üstad bu durumda 7 derece oki mi?

Evet, şu an gene test ettim, zaman zaman geç açma yapabiliyor, ama sıkıntı yok.

ok ama malum yok.

Hayır var, Lütfen emin olmadan yorum yapmayın, mesajınızı gördüm tekrar test ettim sorunsuz açık yalnız zaman zaman geç açma sorunu yapabilir bu durumda zaman zaman BTKCAM reset çekebilirsiniz, kumandanızdan cccam nasıl çekiyordunuz?

btkcam info ya nasıl bakıyoruz.bu back up da teletex var mı arkadaşlar.

Teletex özelliği back upda yok ama büyük bir eksiklik olmasa gerek, BTKCAM ECM extra cihaz şifreli kanala açtığında kumandanızda İNFO TUŞU na basın tıpkı cccamda kanal ve kart bilgilerini nasıl gördüğünüz gibi görebilirsiniz.

Arkadaşlar BTKCAM server sorunsuz açıktır, geç açma sorunu yaşarsanız BTKCAM reset çekmeniz durumunda açılmasını beklediğiniz kanallar daha hızlı açılabilir. Gerekli tüm dosyaları konunun 1. mesajında bulabilirsiniz.

zizou212

Aktif Üye
e star clone dm 800 içinde becap varmı yeni btkcam lı

hurzati

Aktif Üye
teletexe hafta sonları maç sonuçlarına bakmak için ihtiyaç duyuluyor sayın akhisarlı ama o kadar da önmeli değil. cevap için teşekkürler.

zizou212

Aktif Üye
sağol akhisarlı usta peki btkcam cfg dosyasını btkcam kurulu (70f ) usr/keys içine yapıştırsak kanallar açılırmı (dm 800 )

AKHİSAR LI

Aktif Üye
sağol akhisarlı usta peki btkcam cfg dosyasını btkcam kurulu (70f ) usr/keys içine yapıştırsak kanallar açılırmı (dm 800 )

Denemedim ama deneyebilirsiniz? Bence önce konunun 1. mesajında verdiğim BTKCAM CFG dosyasındaki eski açmayan BTKCAM CFG sinin içindekileri silip benim verdiğim B LİNE ekleyin o şekilde deneyin.

cingoz6

Aktif Üye
malumdan kastım maç kanalımızdı. Bende açılmıyor, Ben zaten maç izlemem.
UZun zamandır gemini kullanmıyordum, reset atmak için sarı tuşta ayar vardı.
Şimdi menüden bluepanelden restart yapıyorum.
Emeğinize çok teşekkür ederim. Güzel iş çıkartıyorsunuz. Uzun süre pahalı cccam kullanıyordum. Ondan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
Saygılarımla.

Bluesman

Aktif Üye
Kumandadan sırasıyla mavi>2>download softcam tv>ok>hacksat>ok>btkcam 0.70>ok yaptım ve sürüm 0.60'dan 0.70 oldu ama dm500S cihazıma bağlı 7-13 hiçbir kanalı açmadı maalesef.Yardımlarınızı bekliyorum büyüğünüz olarak :)

cingoz6

Aktif Üye
ana sayfadaki image üzerine backup sorunsuz çalışıyor. Tabii ki ara ara donuyor.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.