gittigidiyor

kamasonich 1512 GOLDEN iptv test yazılımı 2018

naak39

Aktif Üye
FTP güncellemede Freemaster_.....bin ve SpeederBox_......bin var bunlar ne için . yüklemek istediğimde de dosya bulunamadı yazıyor.

memoli1478

Yönetici
Administrator
Ilk olarak dosyayı winrar ile zille
Sonra upload et

naak39

Aktif Üye
Kamasonic in güncelleme bölümünde winrar ını nasıl buluruz ki?

Osman41

Aktif Üye
Türkcell tv uygulaması olacak şekilde bir yazılım yapma imkanı olan var

aozaslan

Aktif Üye
iptv kullanıyorum yaklaşık 10 ay oldu.son zamanlarda takılma oluyor iptv satıcısı kendilerinden kaynaklanmadığını birtek bende takılma sorun olduğunu söylüyor.son yazılım golden iptv yazılımı bundan olabilir mi.

aozaslan

Aktif Üye
arkadaşlar acil yardım kamosonic 1512 hd cihazımda goldeniptv yazılımı yüklü motorlu çanağım var ve kanal listesi yedeklemek istiyorum.usb yi takıyorum.kart güncellemeden kumanda mavi tuşa basıp db kayıt oldu diyorum usb yi çıkarıp bilgisyara takıyorum açtığımda PRV ve db zip dosyası olark görünüyor.zip dosyasını açmak isteiğimde(winrarla)db.bin arşiv biçimi tanımlanmıyor veya dosya hatalı diye uyarı çıkıyor kaç yıldır kanal listesi yedeklerim son yazılımdan sonra böyle oluştu yardımlarınızı bekliyorum tşk.

aozaslan

Aktif Üye
arkadaşlar yardım edin kafayı sıyıracağım kamosonic 1512 son yazılıma dönmek istiyorum.kurtarma yazılımı veya son yazılımı yüklemek istediğimde dosyayı indiriyorum winrardan açıyorum ancak bir türlü bin dosyası oluşmuyor açıyorum.C:users \casper\dwekstop\rom.bin arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı hatası alıyorum bunu nasıl çözeceğim

memoli1478

Yönetici
Administrator
Yazılım yedeğini çekip yolla bana halledeyim sana

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
arkadaşlar yardım edin kafayı sıyıracağım kamosonic 1512 son yazılıma dönmek istiyorum.kurtarma yazılımı veya son yazılımı yüklemek istediğimde dosyayı indiriyorum winrardan açıyorum ancak bir türlü bin dosyası oluşmuyor açıyorum.C:users \casper\dwekstop\rom.bin arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı hatası alıyorum bunu nasıl çözeceğim

winrar programını güncelle.Arsiv hatası ya dosyayı indiriken eksik indirmeden yada pc nizde kurulu winrar dosyası olmamasından yada güncel olmamasından kaynaklanıyor olabilir

mustafa1987

Aktif Üye
Sifreyi activ code yerine verdim fakat türkce ler veya almanlar acilmiyor

memoli1478

Yönetici
Administrator
şimdi test ettim sorun yok tekrar kontrol edermisinmn

niksarli 60

Aktif Üye
tesekkürler memoli1478 program calisiyor bazi kanallar calismiyor emegin icin tekrar tesekkür

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.