gittigidiyor

kamasonich 1512 GOLDEN iptv test yazılımı 2018

aozaslan

Aktif Üye
arkadaşlar kamasonic 1512 cihazımda 10 aydır iptv kullanıyorum son 10-15 güne sorunsuz kullanıyordum.iptv serverine güvenlikle ilgili bir güncelleme yapılmış(satıcı tarafından söylendi)o günden beri donma takılma devamlı oluyor gerek golden iptv yazılımını gerekse orjial son yazılımını yükledim sorun devam ediyor.(belirli sürelerde takılma oluyor sanki dalga olmuş gibi hep aynı aralıklarla)gelelim esas konuya iptv yi saatlerce vlc player,web te ve gseiptv android te kullanıyorum kesinlikle donma takılma olmuyor.bunlarda olmaması uydu cihazı ile alakalı diyorum.acil yardımlarınızı bekliyorum.tşk.

malik2004

Aktif Üye
Son bİrkaÇ gÜndÜr İp tvler İnmİyor İndİrme İŞlemİ baŞarisiz dİyor acaba sorun ne

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
arkadaşlar kamasonic 1512 cihazımda 10 aydır iptv kullanıyorum son 10-15 güne sorunsuz kullanıyordum.iptv serverine güvenlikle ilgili bir güncelleme yapılmış(satıcı tarafından söylendi)o günden beri donma takılma devamlı oluyor gerek golden iptv yazılımını gerekse orjial son yazılımını yükledim sorun devam ediyor.(belirli sürelerde takılma oluyor sanki dalga olmuş gibi hep aynı aralıklarla)gelelim esas konuya iptv yi saatlerce vlc player,web te ve gseiptv android te kullanıyorum kesinlikle donma takılma olmuyor.bunlarda olmaması uydu cihazı ile alakalı diyorum.acil yardımlarınızı bekliyorum.tşk.

serverciniz iptvconfig ayarlarını piyasadaki cihazlara göre ayarlamalı kamosonicde bu cihazlar içinde yada dream buketi oluşturup kapasiteyi düşürmesi gerekiyr

tarku

Aktif Üye
kamosonic 1512 cihazımıza 10 temmuz tarihli ftp üzerinden yazılım ve kanal listesi verilmiştir.yazılımın ne gibi artıları vardır,bilgisi verilmedi.

aozaslan

Aktif Üye
kamosonic 1512 cihazımıza 10 temmuz tarihli ftp üzerinden yazılım ve kanal listesi verilmiştir.yazılımın ne gibi artıları vardır,bilgisi verilmedi.

biraz önce ftp den güncelleme denedim bağlanıyor dosya indiriliyor diyor sonrasında dosya yok hatası veriyor.usb için olsaydı denerdik nel gibi bir değişiklikler var

ceka

Aktif Üye
memoli usta golden iptv yükledim ama kodu giriyorum hata veriyor

kara10

Aktif Üye
Aynı sıkıntı bendede oldu memoli üstad golden yazılımını yükledim kodu girmeme rağmen (can't get data from server)(sunucudan veri alamıyorum) hatası veriyor !!!

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
cihazın kendi yazılımını yükleyin arkadaşlar
stabil çalışıyor sadece iptv de çok kanal olursa açılıp kapanıyor
onun içinde son yazılım yükleyin

kara10

Aktif Üye
Digimy ustad bi sorum daha olacak 10.02 yazilimla gelen tandberg bölümünden emu ile seyredebilirmiyiz kanallari

aozaslan

Aktif Üye
arkadaşlar kamosonic 1512 cihazımda almış olduğum iptv yi kullanıyorum.özellikle film kanallarında ses ağız hareketinden 10-15 sn sonra geliyor buda ses bayağı karışıyor.bilgisayar veya cep telefonunda böyle bir sorun yok.bunu nasıl düzeltebilirim.özellikle bayan ve erkek karşılıklı konuşmalarda erkek ağzı hareket ediyor konuşma bitiyor bayan konuşmaya başlayınca erkek sesi geliyor.

maho33

Aktif Üye
selam GOLDEN iptv ye girdigim kodu nasil silebilirim bir turlu silemedim cihazi fabrika ayarlarina getirdim olmadi yesil tus kod girisi burdan da olmadi

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
arkadaşlar kamosonic 1512 cihazımda almış olduğum iptv yi kullanıyorum.özellikle film kanallarında ses ağız hareketinden 10-15 sn sonra geliyor buda ses bayağı karışıyor.bilgisayar veya cep telefonunda böyle bir sorun yok.bunu nasıl düzeltebilirim.özellikle bayan ve erkek karşılıklı konuşmalarda erkek ağzı hareket ediyor konuşma bitiyor bayan konuşmaya başlayınca erkek sesi geliyor.
bu yazılım şuan en stabil çalışandır ses görüntü takibi için xtream iptv cinle görüş codec encode ayarı yapması gerekiyor sonra düzeliyor
https://satcafesi.net/forum/kamoson...i/44310-ks-hd1512-ip-tv-smartbox-yazilim.html
V10.02.06.rar‎

selim37

Aktif Üye
selamun aleykum hocam bu golden yukledım ama ındırme başarısız dıyor yardımcı olurmusun hayırlı işler

memoli1478

Yönetici
Administrator
Yeni yazılım bitmek üzere ilk buradan eklenecektir

erhan701

Aktif Üye
Emeğinize sağlık hocam yeni yazılımı bekliyoruz...

memoli1478

Yönetici
Administrator
yeni yazılım test için gönderildi bilgilendirme yapılacaktır

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.