gittigidiyor

kamosonic ks-hd 1512 uydu alıcı

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Cevap: ks-hd 1512 kampanyası

merhaba . bu güne kadar sadece platform yayınlarını izledim. server ,cccam, ip tv ne bilmiyorum.Ürünü aldığım zaman tüm bu uygulamalar kurulumu geliyor.?Kullanıcının bir yükleme yapması gerekiyormu?kullanımı basitmi? sanalpazarda 160-180 lira olan ürünler var kahraman elektronik olarak. burada 180+20 tl diye geçiyor. fark ne

merhaba öncelikle server cccam denilen astra hotbird gibi uydulardaki şifreli kanallaı izlemenizi sağlıyor hediye verilen dqcam oda cccam gibi aynı kanalları çözüyor iptv ise çanağı olmayan kişiler için internet üzerinden yayınları izleme imkanı sunuyor ayrıca özel iptv kodunuz varsa cihaza yükleyip izleyebiliyorsunuz
sanalpazardaki satışlar 160 tl olan cihaz + server 180 tl olan cihaz + server+ wifi dongle,
orada son 6 gün sonrasında kampanya kapanacak oradan satın alabilirsiniz buradada aynı hizmeti veriyoruz siz nasıl uygun görürseniz

saygılarımla kolay gelsin...

ihntk

Aktif Üye

merhaba ürün bugun elime geçti montajı yaptım. ama kayıtlı kanal varmı yani fişe takıp arama yapmadan kanl izleyebilirmiyim. yoksa ürünü kurduktan sonra kurulum yapmam gerekirmi

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi

merhaba ürün bugun elime geçti montajı yaptım. ama kayıtlı kanal varmı yani fişe takıp arama yapmadan kanl izleyebilirmiyim. yoksa ürünü kurduktan sonra kurulum yapmam gerekirmi

ürün size son yazılım yüklenmiş kanal listeleri yüklenmiş kullanıma hazır şekilde gelmiştir fişi takıp kullanıma hazır olduğu için kul lanabilirsiniz herhangi bir sıkıntı olursa lütfen çekinmeden özel mesaj yazın

ihntk

Aktif Üye

evet kanallar kurulu geldi. teşekkürler

nsk1984

Aktif Üye

cihazdan bir adet alındı ipt izlerken bir kaç saniye geriye gidiyor bazen internetlemi alakalı yoksa free iptv denmi

hazal75

Aktif Üye

Selam ben cihazı yeni aldım ama vifiyle nete bağlanamıyom vifiyi takıyom cihaz yok diyo sorun nedir lütfen yardım

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi

menü+ayarlar+internet yapılandırması+lan interneti wifi network seçin yapılandırmaya basın wifi ağlarını bulur
eğer bulmuyorise viwi dongle uyum sağlamıyor yada yakında ağ yok demektir...

mustafa99

Aktif Üye
Hocam you tube sorunu cozuldu sanirim satislariniz varmı hala

mustafa99

Aktif Üye
bu cıhaza hazırda olan bır m3u veya xml tarzında dosya halın de olan bır ıp tv lıstesını usb bellekten kolayca atabilirmiyiz ben bu urunu sırf ıp tv vede you tube ıcın alıyorum

esperador

Aktif Üye
ilgili dosyayı buradan paylaşsanız herkez için kolaylık olur bence. saygılar.

xxvolkan

Aktif Üye
Bu cihazin kendisinde wifi adaptoru var mi

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esilay

Aktif Üye
android uygulaması çalışıyor mu usta digitürk play izleyebilirmiyim

Reverbi

Aktif Üye
fOX CRİME kanballar felan varmıdır ki acaba server içinde

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.