gittigidiyor

Spacesat 3002 dönüşüm test yazılımları 2013

sela1985

Aktif Üye
hepinize hayırlı çalışmalar dilerim ortalıgı baya bir canlandırdınız özledik bu günleri birilerinin elini taşın altına koyması çok iyi olmuş emeklerinize saglık hayırlı geceler dilerim..........

sela1985

Aktif Üye
eyvallah konulara bi şöyle bakiyim dedim baya güzel oluyor.......

bobom

Aktif Üye
evt dostum burdayız artık canlandıralım herkez bilgilerin payşassın yardımlaşssın

uyducu p1

Aktif Üye
3002 ana boarda dongle olurmu umuduyla 1 sayfadaki yazılımı attım ama ön ekranda 888 yanlız diyer yazılımlardan farkı ortadaki sekiz devamlı yanıp sönüyor yani yazılımları her türlü test ediyorum......

bobom

Aktif Üye
bu cihaz da flaşh çökme gibi bi durum yok bende biçok yazılım denedim 2 borta da attım heep ama bi sonuç alamadık daha

cabbar64

Aktif Üye
bobom bu tür yazılımları main boad,a atarsan rca çıkışından açılış menüsü gibi şeyleride görmen mümkün olur ayrıca ölçü aletinle yazılımın uyup uymadığını tuner çıkışındaki 14v-18v bakarak anlayabilirsin.fakat tuner tipi farklı ise genede çalışmayabilir ben bunları kontrol ettim menü görüntüsü var lnb voltajı değişiyor w3 data olumsuz.birde bunu dongle olarak kullanıp farklı protokol de denemek gerekir ssa ssp gibi.selamlar

bobom

Aktif Üye
bilgiler için teşşekür cabbar64 usta şöyle ypabilriz dönüşümü uyabilecek dongle cihaz markalarını fikirleri olan varsa marka olarak yazan olursa arkadaşlar denemeler yapabilriz

uyducu p1

Aktif Üye
yazılımı 3002 cihazın içini açıp 2. tunerle baglantılı olan kabloyu çıkartıp birde öyle deneyeyim bu akşam bakalım..

memoli1478

Yönetici
Administrator
bu cihazlarda hertürlü işlem yapılabilir çökme olayı yok bunlarda buda kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır yeni yeni dongle ve slaveler çıkmıştır ama piyasaya daha yazılımları verilmedi beklemekte fayda var kimse fırlatıp atmasın forumu takip etsin gerekli uygulamalar
forum uzmanları tarafından yapılmaktadır tabi yeni gelen yazılım ve bilgileri hepbaraber buradan yorum yapabiliriz

memoli1478

Yönetici
Administrator
ilk sayfaya yeni test yazılımları eklenmiştir ilk sayfadaki loderle yüklenecektir
yükleme loderi ilk sayfaya eklenmiştir kullanılın cihaz hitech delüxll slave tamamen editlenmiştir

uyducu p1

Aktif Üye
memoli ustam iki yazılımda data w6 hem normal olarak.hemde dongle olarak test edilmiştir..sonuç olumsuzdur.....

pinardigital

Aktif Üye
yardım

Herkese iyi akşamlar. Benim sorunum suriyeden 1 adet fantome dongle cihaz getirmiştim usb lock unuda almış bulunmaktayım ama w7 data demişlerdi şu an çalışmıyor sebebini bilen varmı acaba yardımlarınızı bekliyorum Sayın Ustalarımdan
şimdiden teşekkürler.

uyducu p1

Aktif Üye
Herkese iyi akşamlar. Benim sorunum suriyeden 1 adet fantome dongle cihaz getirmiştim usb lock unuda almış bulunmaktayım ama w7 data demişlerdi şu an çalışmıyor sebebini bilen varmı acaba yardımlarınızı bekliyorum Sayın Ustalarımdan
şimdiden teşekkürler.
arkadaşım başka cihazlarla ilgili sorununu güncel dongle bölümünde belirt.şimdi o bölüme bak cihazınızın modelleri bunlardan biriyse FANTOME_T2_Silver_Usb ...VEYA ...FANTOME_TR_SUB_USBLOCK_RE_V300.son yazılımlarını verdim .yükleme sorumlulugu tamamen yükleyiciye aittir..

Son düzenleme:

uyducu p1

Aktif Üye
geant yazılımını attım 3002 ye sonuç yine olumsuz..yazılımların düzenlenmesi gerekiyor sanırım...

memoli1478

Yönetici
Administrator
yeni test yazılımı ilk sayfadadır

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.