gittigidiyor

sungate teknik destek

kamilabii

Aktif Üye
bu modellere buradan teknik destek verilecektir

memoli kardeşim merhaba,nasılsın iyimisin.ALLAH sana sıhhat afiyet versin.kardeşim sungate uydu alıcılarına destek vereceğini yazmışsın çok sevindim sağol,ben sungate uydu alıcılarını incelerken sungate viptech plus hd modelini incelerken 4K ya uyumlu diye hatta 4k yazısı bile kutusunun üzerine yazmışlar ve fiyat olarak 133 tl koymuşlar.sen bu konuyu bir incelermisin.sen bu markaya destek vereceğini yazınca sevindim ama bu fiyata 4k olmaz bence.kusura bakma seninle sadece dertleşmek istedim.kendine iyi bak kardeşim.

memoli1478

Yönetici
Administrator
teşekkürler abi sen nasılsın bana link atarmısın 4k iptv olmasın 4k iptv desteği vardır belki yanlış anlaşılma olmuş eminim

kamilabii

Aktif Üye
teşekkürler abi sen nasılsın bana link atarmısın 4k iptv olmasın 4k iptv desteği vardır belki yanlış anlaşılma olmuş eminim

Sn.memoli kardeşim ilgine teşekkürler. sungate viptech plus hd yazsan karşına çıkıyor zaten.ben link atmasını açıkçası bilmiyorum kardeşim.tabiiki biryalnışlık olmuştur ama kutunun üzerinde 4k ya uyumludur yazısını görünce şaşırdım ve sana yazma ihtiyacı hissettim.kardeşim kendine iyi bak.iyiki varsın.

memoli1478

Yönetici
Administrator
kamil abi bak ne güzel yazmışsın 4K YA UYUMLUDUR buda 4k tvler için uyumludur anlamına geliyor yani 4k değildir

kamilabii

Aktif Üye
kamil abi bak ne güzel yazmışsın 4K YA UYUMLUDUR buda 4k tvler için uyumludur anlamına geliyor yani 4k değildir

sn.kardeşim verdiğin bilgi için teşekkür ederim.aslında benim amacım uydu alıcısı alırken dikkat edilmesi gerekenler olduğu kanısına vardım.sana dileğim ALLAH senin gibi insanları korusun.iyi günler dilerim.

ramazan17

Aktif Üye
mrb kolay geldi sungate vipstar hd plus orjinal yazılım arıyorum yardımcı olurmusunuz saygılarımla

eskimocu

Aktif Üye
S. A hayırlı akşamlar turkvod bölümü artı 18 kanalları çalışmıyor dns Ayarlarını 8888 yaptım çalışmıyor kaç yapm yapmam gerekiyor şimdiden tşk ederim.

turboaga

Aktif Üye
Merhaba. Cihazı internet üzerinden güncelledim. Açıldıktan sonra güncelleme ve autrol sisteme girmek istediğimde internet bağlantısı yok mesajı veriyor. Oysa bağlantı yapıyorum. Diğer internet kullanan kısımları çalışıyor. Bir de Wi-Fi şifresi kaydolmuyor. Her cihaz açılışında şifreyi yeniden yazmak zorunda kalıyorum.
Cihazım tabii ki sungate Titan ıp

memoli1478

Yönetici
Administrator
öncelikle menü kurulum sungate team gir veri tabanını usbye aktar yazan yere gir DVB kanal yazan yeri ok tuşu ile işaretle yeşil tuşa bas böylelikle kanal listesi yedeklenecek
şimdi menu kurulum fabrika ayarına al cihazı son işlem yedek aldığın dosyayı geri yükle yükleme işlemi bu şekilde olacak

MENU KURULUM SUNGATE TEAM VERİ TABANINI USBDEN CİHAZA AKTAR SEÇ DOSYAYI GÖSTER OK TUŞU İLE İŞARETLE YEŞİL TUŞA BAS İŞLEM TAMAM

msonmez16

Aktif Üye
Merhaba. Cihazı internet üzerinden güncelledim. Açıldıktan sonra güncelleme ve autrol sisteme girmek istediğimde internet bağlantısı yok mesajı veriyor. Oysa bağlantı yapıyorum. Diğer internet kullanan kısımları çalışıyor. Bir de Wi-Fi şifresi kaydolmuyor. Her cihaz açılışında şifreyi yeniden yazmak zorunda kalıyorum.
Cihazım tabii ki sungate Titan ıp

Bu arkadaşımın yaşadığını 5.aydır her yazılım sonrası intenet bağlantıyı kontrol edin diğer sistemlerde internet bağlı.kurulum ve sungate TEAM burada internet yok her yazılım sorası dvb kanal listesini usb ye aktar fb ayarlarına getir tekrar içe aktar 5.aydır aynı durum bu böylemi devam edecek yoksa yazılımla düzeltirebilirmi.bu konu hariç cihaz 10.numara bu konuya arge ekibine iletmiş olalalım saygılar...

turboaga

Aktif Üye
öncelikle menü kurulum sungate team gir veri tabanını usbye aktar yazan yere gir DVB kanal yazan yeri ok tuşu ile işaretle yeşil tuşa bas böylelikle kanal listesi yedeklenecek
şimdi menu kurulum fabrika ayarına al cihazı son işlem yedek aldığın dosyayı geri yükle yükleme işlemi bu şekilde olacak

MENU KURULUM SUNGATE TEAM VERİ TABANINI USBDEN CİHAZA AKTAR SEÇ DOSYAYI GÖSTER OK TUŞU İLE İŞARETLE YEŞİL TUŞA BAS İŞLEM TAMAM
Çok teşekkür ederim Usta.

memoli1478

Yönetici
Administrator
Bu arkadaşımın yaşadığını 5.aydır her yazılım sonrası intenet bağlantıyı kontrol edin diğer sistemlerde internet bağlı.kurulum ve sungate TEAM burada internet yok her yazılım sorası dvb kanal listesini usb ye aktar fb ayarlarına getir tekrar içe aktar 5.aydır aynı durum bu böylemi devam edecek yoksa yazılımla düzeltirebilirmi.bu konu hariç cihaz 10.numara bu konuya arge ekibine iletmiş olalalım saygılar...

her yazılım sonrası zaten fabrikaya almak zorunfdasınız yeni gelen eklentiler aktif olmaz onun için sadece 1 kanal yedeğiniz olsun
kenarda dursun fabrikaya aldıktan sonra direk 2 saniyede atarsınız burada bir problem yoktur ama problem burada olabilir
yedekleme yaparken kesinlikle sistem ayarları ile birlikte yazan yeri işaretlemeyin yoksa bu hatayı alırsınız

turboaga

Aktif Üye
Peki bir soru daha. Fabrika ayarlarına dönünce sungate IP tv aboneliğim ve magic ip tv vs. direk çalışacak mı. Yoksa yeniden kod alıp girme vs. işlemler mi gerekecek. Aklıma takıldığı için henüz fabrika ayarları işlemini yapmadım.

turboaga

Aktif Üye
Cihazı yeni aldım. Herşey kurulu geldi. Çok acemisiyim bu işlerin. O yüzden rahatsız ediyorum. Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

memoli1478

Yönetici
Administrator
fabrika ayarına alırsan kayıtlar silinmez silinen tek şey kanallar ve oscam silinir
onun dışında herşey yerli yerinde kalır fabrika ayarından sonra bu ayarı yapmayı unutma
menü ayarlar diğer ayarlar en altta iptosat mode var onu otomatik yap okadar
zaten herşeyi autrol yüklüyorsun

ufukkepenek

Aktif Üye
s aleykum ben yeni uyeyim sungate titan ip tv cihax alcam server olayi nedir abi sinirsizmidir bana bu konularda yardimci olurmusunuz

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.