gittigidiyor

sungate teknik destek

memoli1478

Yönetici
Administrator
gerekli güncelleme yapılmıştır iyi kullanımlar bir sorun olursa bana direk telegramdan yazın anında ilgilenirim beni ekle memoli1478

arisa

Aktif Üye
kolay gelsin memoli usta sungate titan ıptv cihazım var megic ıp tv bölümünde bütün sunuculardan ip guncellemesi yapığım halde, uygulamaları actığımda VOD listesi ve Series bölümlerinde daha önce türkçe filim ve dizi bölümleri bulunuyorken şimdi hiç bir şekilde bu bölümler görünmüyor. IP TV sunucularımı patladı?? yada bu sorunu nasıl düzeltebiliriz. 5 gün öncesine kadar bunların hepsi aktif ve izleniyordu yardımların için şimdiden teşekkür ederim.
Bendede ayni sorun var, Memoli Usta

aragornReddevils

Aktif Üye
evet 1 haftadır magıc bölümünde sıkıntı var önceden 170 ülke vardı şimdi 80 ile 100 arası ülke geliyor donma olayıda başladı maalesef

angelbilgin

Aktif Üye
kolay gelsin memoli usta sungate titan ıptv cihazım var megic ıp tv bölümünde bütün sunuculardan ip guncellemesi yapığım halde, uygulamaları actığımda VOD listesi ve Series bölümlerinde daha önce türkçe filim ve dizi bölümleri bulunuyorken şimdi hiç bir şekilde bu bölümler görünmüyor. IP TV sunucularımı patladı?? yada bu sorunu nasıl düzeltebiliriz. 5 gün öncesine kadar bunların hepsi aktif ve izleniyordu yardımların için şimdiden teşekkür ederim.

sorun devam ediyor sanırım. magictv bölümü içinde bulunan dizi ve diger platformlar çok hızlı güncelleniyordu. ev ahaliyide cok iyi kendine bağlamıştı. yine internetten izlemeye devam ....

memoli1478

Yönetici
Administrator
h.g dostum epeydir yoktun magictv güncelleme işlemi yapılmıştır yeşil buton zenginleştirilmiştir

zafir

Aktif Üye
memoli1478 Usta Bulgaristan iptv kanallarını eklermisiniz Yunan kanalları ekledin gibi Teşekürler

memoli1478

Yönetici
Administrator
o bölüm yoksa kanal yedeğini varsa hesabın bir yere not alıp fabrika ayarına al webtv gelecektir

xxxmcanxxx

Aktif Üye
Slm... Kolay gelsin
modemim yandı. yeni tp-link AC1200 Wireless modem aldım. Modem 5 Ghz ve 2,5 Ghz sinyal veriyor. cihazın Wi-fi ayarları (WIFI-2) sadece 2.4 Ghz gösteriyor. 5 Ghz göstermiyor. 2.5 Ghz WPA/WPA2 %89 sinyal alıyor ancak Bağlanıyor diye kalıyor internete bağlanmıyor. Yardımcı olurmusunuz... Şimdiden teşekkür ederim.

veysel20

Aktif Üye
memoli usta, sungate silverboxtaki cccam versiyonunu üst versiyona günceller misiniz? bir arkadaş cccam ile bazı kanalları açmamasının sebebini cccam versiyonunun alt versiyon yüklü olmasını söylemişti.

veysel20

Aktif Üye
konu özelden isterseniz yazabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

memoli1478

Yönetici
Administrator
onunla alakası yok ilgili inceleme yapılacaktır

veysel20

Aktif Üye
teşekkür ederim. ayrıca m3u listesi yükle imkanı yok. buna da el atarsanız süper olacak

memoli1478

Yönetici
Administrator
otomatik m3u bölümde o yer var

veysel20

Aktif Üye
sungate silverboxta yok ustam. m3u yüklenmiyor. varsa da tam olarak tarif edermisin

wherefindit

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar,

yaklaşık 2 yıldır Sungate Titan cihazını kullanıyorum. Kısa bir süre önce Dt aboneliği aldığımdan dolayı Dt' nin yayınlamadığı spor karşılaşmalarında cihazı kullanıyorum. Son 1 haftadır çözemediğim bir sıkıntı mevcut; serverla polsat üzerinden izlediğim şifre spor kanallarında anlık olarak ve devamlı şekilde lag/duraklama yaşıyorum. Türksat veya Hotbird üzerindeki şifresiz kanallarda bu sıkıntı yok fakat orada da farklı bir problem karşıma çıkıyor; Ntv' yi örneğin izlerken alt yazı bandının bulunduğu ksıımda çok ciddi bir titreme oluşuyor. Dikkatli baktığınız an bu titremenin devamlı olduğu görülüyor. Özetle şifreli kanallarda lag, şifresiz kanallarda da yayında titreme sıkıntısı mevcut.

Yaptığım testler ya yazılımsal ya da yazılıma bağlı yaşanan bir donanım sıkıntısından sorunun kaynaklandığını bana anlatıyor. Lag yapan maç yayınını usb belleğe kayıt edip tekrarını izlediğimde gelen yayında herhangi bir sıkıntı olmadığını görüyorum, Dt' de yayın izlerken herhangi bir titreme ve lag problemi yaşamadığım için tv ya da hdmi kabloda da bir sıkıntı olmadığını düşünüyorum. 2021 yılındaki bir yazılıma cihazı geri döndürdüm yine değişen bir şey olmadı. Şu haliyle de sorunu çözemezsem cihazı ıskartaya ayırmak dışında bir yol kalmıyor.

Teşekkürler.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.