gittigidiyor

sungate teknik destek

kaptan-8

Vip Üye
aynı cihazı olan arkadaşımdan aldığım cihazı evde denedim. internet yada servis sağlayıcısı ile ilgili bir sorun yok cihaz gayet normal çalışıyor. Ayarlarını kontrol etti hepsi birbiriyle aynı, bütün herşeyi çalışıyor, ama o bölüm aynı hata veriyor. sistemi silip yeniden kurmak cözebilirmi bu sıkıntıyı ?

Aynı Sorun Bende de Var Acaba Yazılımsal Olabilir Mi Bilmiyorum Ben Her Şeyi Denedim Ancak Çözümü Şöyle Buldum
Yazılım Güncelleme Bölümünden 2.02.07 _Stalker V3 Yazılımını Yükledim Sonra Magic İPTV De 4 Sunucunuyu Güncelledim
Ancak Bu Şekilde Çözümü Bulabildim Anladığım Kadarıyla Magıc IPTV Stalker_V3 Yazılımında Çalışıyor.

Arkadaşlar Bende 02.02.13 yazılımı yüklü hepsi çalışıyor sıkıntı yok .... Bazen Güncelleme yapsanızda satırlar çalışmıyabiliyor çalışan satır buluncaya kadar kırmızı tuşla güncellemeye devam edin mutlaka çalışacaktır....kolay gelsin.

aragornReddevils

Aktif Üye
slm kaptan 8 box effect bölümündeki stalder url yükleyince user agent bölümüne ne yazmam gerekiyor cevaplarsan sevinirim tşk ederim

mudocan

Aktif Üye
Yüklediğimiz oscam çalışıyorsa nereden izleyebiliriz?iptv 'nin hangi bölümündedir?

memoli1478

Yönetici
Administrator
oscam bir emu sistemidir aynı cihazda bulunan şifreleme sistemlerini destekler
onun dışında ccam newcam dışında nekadar protokol varsa destekler
ccam serverin ve emu sistemini aynı anda çalıştıran bir sistemdir forumda
sungate titan bölümde gerekli tüm video ve resimli anlatımlar mevcuttur

mudocan

Aktif Üye
oscam bir emu sistemidir aynı cihazda bulunan şifreleme sistemlerini destekler
onun dışında ccam newcam dışında nekadar protokol varsa destekler
ccam serverin ve emu sistemini aynı anda çalıştıran bir sistemdir forumda
sungate titan bölümde gerekli tüm video ve resimli anlatımlar mevcuttur

Desteğiniz ve katkılarınız için teşekkürler.Tüm videoları izledim.Ccam,oscam ve softcam girmeyi öğrendim.Benim öğrenmek istediğim haricen yüklediğimiz bu keyleri magic iptv,webtv,sungate iptv,freeiptv,useriptv bölümlerinden hangisinden izleyebiliriz?

Ben de bu konuda sadece User IPTV ve Otomatik İPTV bölümlerine USB ile yükleme şansımız var mı onu bilmek istiyorum..Listeyi PC de hangi isimle Dosya şekline getirmeliyiz..Açıkçası bu konuda tam ve detaylı bir anlatım bulamadım..Teşekkürler...

memoli1478

Yönetici
Administrator
evet o bölümlere usb ile yükleme şansın var iptv uzantısı elinde bulunan m3u uzantılıdır yani linki cromeye girip inen listeyi usb ile user iptv den yükleyebilirsin

uydukurdu35

Aktif Üye
Arkadaşlar Bende 02.02.13 yazılımı yüklü hepsi çalışıyor sıkıntı yok .... Bazen Güncelleme yapsanızda satırlar çalışmıyabiliyor çalışan satır buluncaya kadar kırmızı tuşla güncellemeye devam edin mutlaka çalışacaktır....kolay gelsin.

Ne Yazılımsal Ne De Stalker V3 V5 IP BAN Yemiş İnternet Servis Sağlıyıcısıyla Görüştüm IP Yı Değiştirdiler

Yaklaşık Bir Buçuk İki Aydır İzleyemiyordum Magic IPTV Yı Devamlı Forumdan Yazıyordum Sorun Çözüldü Şimdi Tıkır Tıkır Çalışıyor

Sayın Memoli Üstat Da Destekleri İçin Çok Teşekkürler.

Son düzenleme:

tarku

Aktif Üye
S.A.Memoli ustamsungate titan autrol sistem ve magic tv ve yazılım yükleme sisteminde internet bağlantı hatası veriyor.diğer iptv sungate iptv ve web tv de sorun yok onlar çalışıyor.sadece bende mi bir sorun var anlayamadım.yardımlarını bekliyorum.

tarku

Aktif Üye
değişik internet sağlayacı tarafından sisteme girince düzelmiştir. sorun halledilmiştir.

memoli1478

Yönetici
Administrator
Dun guncwlleme vardi yapildi guncelleme esnasinda ayarlar ile oynamayiniz
Bugun tum sistemler aktif sorunsuzdur iyi kullanimlar

sahin

Vip Üye
Web sitesi
meettomy.site
sayın memoli üstadım ben USER İPTV bölümüne giremiyorum cihaz kilitleniyor fişi söküp tekrar takmadan da açılmıyor alakanız için teşekkürlerimi sunuyorum...

hadock

Aktif Üye
çoklu stalker yazılımı vardı kaldırılmıştı ne zaman verilecek?

memoli1478

Yönetici
Administrator
1 hafta icersinde yeni yazilim verilecek

zafir

Aktif Üye
memoli1478 Usta sungate titan uydu alıcısını son yazılım yükledim cccam server donmalar oluyor hellasat kanallarında 2 haftadır var donmalar eski sürumu yükledim cccam donma oluyor kullaandım internet Superonline 30 mbit yardımcı olursan sevinirim

memoli1478

Yönetici
Administrator
auto ccam sisteme yeni eklemeler yapılıyor düzelecektir

basefem

Aktif Üye
Merhaba ustam kolay gelsin öncelikle bende sungate viptech plus hd ve vipstar hd plus cihazlar var bunlarda phoenix lite ı aklifleştirdikten sonra türkiyedeki bazı kanallar açılıyordu ama şu 1 haftadır kanallar açılmıyor aynı cihazdan kardeşimde de var onda sorunsuz açılıyor ondan kullandığı yazılımı alıp kendi cihazıma attım ayrıca fabrika ayarlarına dönüp denedim ama nedense eski haline dönmedi cihazlarım sorunun çözümü mümkünmüdür.

angelbilgin

Aktif Üye
kolay gelsin memoli usta sungate titan ıptv cihazım var megic ıp tv bölümünde bütün sunuculardan ip guncellemesi yapığım halde, uygulamaları actığımda VOD listesi ve Series bölümlerinde daha önce türkçe filim ve dizi bölümleri bulunuyorken şimdi hiç bir şekilde bu bölümler görünmüyor. IP TV sunucularımı patladı?? yada bu sorunu nasıl düzeltebiliriz. 5 gün öncesine kadar bunların hepsi aktif ve izleniyordu yardımların için şimdiden teşekkür ederim.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.