gittigidiyor

sungate teknik destek

xsara

Aktif Üye
Selamlar Memoli ustam ya bu bizim turkvod dizi bölümü gitti acaba seyirturk yükleme imkânımız yok mu üstad kolay gelsin cevabın için şimdiden teşekkür ederim saygılar

angelbilgin

Aktif Üye
kolay gelsin memoli kardeş 13 gün önce sungate titan ıptv aldım cihaz kurulmuş halde teslim aldım. evde cihazı kullanmaya başladığımda Wİ Fİ den cihaz bağlanıyor ama o kadar yavaş ve o kadar cok takılıyor ki kanallara ulaşılamıyor bile acaba evdeki internettemi sorun var diye baktım. Wİ Fİ den bağlanan bütün cihazlar hiç sorun çıkarmadan ve çok hızlı şekilde bağlı iken Sungate IPTV hiç bir şekilde randımanlı çalışmıyor. Sungate IP TV cihazını kablolu olarak bagladıgımda ise cihaz sorunsuz çalışıyor. bu konuda ne yapmam gerekir konu hk. yardımlarını rica ederim.

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
kolay gelsin memoli kardeş 13 gün önce sungate titan ıptv aldım cihaz kurulmuş halde teslim aldım. evde cihazı kullanmaya başladığımda Wİ Fİ den cihaz bağlanıyor ama o kadar yavaş ve o kadar cok takılıyor ki kanallara ulaşılamıyor bile acaba evdeki internettemi sorun var diye baktım. Wİ Fİ den bağlanan bütün cihazlar hiç sorun çıkarmadan ve çok hızlı şekilde bağlı iken Sungate IPTV hiç bir şekilde randımanlı çalışmıyor. Sungate IP TV cihazını kablolu olarak bagladıgımda ise cihaz sorunsuz çalışıyor. bu konuda ne yapmam gerekir konu hk. yardımlarını rica ederim.

merhaba aynı ürünü bende kullanıyorum internet hızı 10 mb wifidende sorun yaşamadım tavsiyem ürünü yazılımı güncelleyin ve cihazı fabrika ayralrına mutlaka döndürün.

supermax

Aktif Üye
önce son yazılımı yükleyin, sonra varsa kanal yedeğinizi alın ardından fabrika ayarlarına dönün.

memoli1478

Administrator
Kanal yedegi alirken sadece dvbyedekle oyle al unutma

msonmez16

Aktif Üye
Belki yeri burası değildir forum da araştırdım trt 4k hakkında bilgi bulamadım 2.aydır bu kanalda ses var görüntü yok iptosat otamatik oscam da iptosat ok yinede görüntü yok ne yapmalıyım yardım eder seniz teşekkür ederim.konuyu buradan acmakta yanlışlık yaptıysam özür diliyorum saygılar

Murti48

Aktif Üye
Merhaba urun hakkindaki desteginiz super yaklasik 1 aydir cihazi kullaniyorum muhtesem fakat free ip tv de 2 gun once sinema bolumunun hepsi birden kayboldu acilmiyor ve free ip tv bolumunde kumandada epg tusuna basilinca cihaz kilitlenip kaliyor sungate ip tv de acilmayan bolumler var guncelleme olacak mi tesekkurler

memoli1478

Administrator
gerekli güncellemeler yapılacaktır cihazın bir sürü yerinde paketler var
menü iptv webtv girin favorilerim girin orada titan kütüphane var oradan cihazın tüm özelliklerini
gösteren videolar mevcuttur orayı inceleyip öyle kullanmaya devam edin çok yararlı olacaktır
cihaz full özelliklere sahip dolu dolu yani

traveler

Aktif Üye
Bende yeni aldım cihazı. İlk izlenimim cihazın kullanımı kolay ve fonksiyonelliği çok iyi. Bende wi-fi pek sağlıklı bağlanmıyor, son güncelleme yükledim ama değişmedi. Özellikle ilk açıldığında 5 dk falan sonra anca bağlanıyor.

Birde bazen donuyor, fiş çek-tak yapıyorum. Umarım güncelleme olursa bunlarda düzelir.

angelbilgin

Aktif Üye
kolay gelsin memoli usta
bir kac gündür MAGİC TV bölümünde sunucuları kaydet dediğimde BİLGİ ekranı cıkıyor ve giriş başarısız diye bir uyarı cıkıyor. bu neden olabilir yada bunu düzeltmek için nasıl bir yol izlemem gerekir
yardımın için şimdiden teşekkürler

memoli1478

Administrator
Gerekli inceleme yapilacaktir buradan bilgilendirme yapacam

memoli1478

Administrator
gerekli inceleme yapılmıştır herhangi bir sorun görülmemiştir internet sağlayıcınızdan olabilir
farklı yerlerde farklı cihazlarda testler yapılmıştır 0 hata ile magic tv çalışmaktadır

angelbilgin

Aktif Üye
aynı cihazı olan arkadaşımdan aldığım cihazı evde denedim. internet yada servis sağlayıcısı ile ilgili bir sorun yok cihaz gayet normal çalışıyor. Ayarlarını kontrol etti hepsi birbiriyle aynı, bütün herşeyi çalışıyor, ama o bölüm aynı hata veriyor. sistemi silip yeniden kurmak cözebilirmi bu sıkıntıyı ?

uydukurdu35

Aktif Üye
aynı cihazı olan arkadaşımdan aldığım cihazı evde denedim. internet yada servis sağlayıcısı ile ilgili bir sorun yok cihaz gayet normal çalışıyor. Ayarlarını kontrol etti hepsi birbiriyle aynı, bütün herşeyi çalışıyor, ama o bölüm aynı hata veriyor. sistemi silip yeniden kurmak cözebilirmi bu sıkıntıyı ?

Aynı Sorun Bende de Var Acaba Yazılımsal Olabilir Mi Bilmiyorum Ben Her Şeyi Denedim Ancak Çözümü Şöyle Buldum
Yazılım Güncelleme Bölümünden 2.02.07 _Stalker V3 Yazılımını Yükledim Sonra Magic İPTV De 4 Sunucunuyu Güncelledim
Ancak Bu Şekilde Çözümü Bulabildim Anladığım Kadarıyla Magıc IPTV Stalker_V3 Yazılımında Çalışıyor.

Son düzenleme:

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.