gittigidiyor

free cccam server full açık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gs2005

Aktif Üye
tesekkur
ler...

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
taman onu free verin bende biz bakalim
ccami veriyorsunuz

hemso bizede bi kiyak yap

herşey beleş olmuyor malesef bazı şeylerin bedeli var free verilecek bi hizmet olsaydı çoktan verirdim iptv de yaklaşık 250 kanal var full+full
dilersen 150 tl yıllık

konyalialpay

Aktif Üye
Selam öncelikle vermis oldugunuz server icin tesekur ederim.Ben solo2 kullaniyorum kurulu olan image vti.Cam olarak cccam 2.3.0 kurulu.Sadece bu sunmus oldugunuz server degil hangi server olursa olsun donma ve kesilme yasiyorum.Bu sorunu nasil ortadan kaldirabilirim.Yardimlarinizi bekliyorum.Simdiden tesekur ederim.

carissma

Aktif Üye
öncelikle paylaşım için çok teşekkürler şifre çalışıyor ancak bütün çabalarıma rağmen an itibariyle hotbirdde açılan bir şifreli kanal bulamadım.Yine de teşekkürler.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
server 43 kartla haalaa aktiftir iyi seyirler
gyRBXZ.jpg

serkan2334

Aktif Üye
evet cccam acık connected durumunda fakat lsıte olarak pek fazla yayın actıgı soylenemez en azından ben oyle gordum(7/13/19.2 uydularda)

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi

carissma

Aktif Üye
Dostum eleştiri yok neticede paylaşım yapıyorsun.Önce emeğe saygı..Ancak ben çok aradım açılan kanal bulamadım.42 card yazmışsın bir tane kanal ismi yazsan daha makbul olurdu.Yine de teşekkürler..

garip38

Vip Üye
free serverin nesini eleştiriyorsunuz anlamış değilim nerdeyse server sağlayıcı benmişim gibi suçlama yapılacak,

forumda bedava cccam veriyoz gene yaranamıyoz
dileyene ücretli bi server vereyim bakın nası çalışıyor ozaman,
eşi benzeri yok mini fiyata bulabilene aşkolsun

buyrun inceleyin
http://satcafesi.net/forum/gold-uyelik/53057-herkese-hop1-server-kaliteli-ve-kesintisiz.html
ben cok yerden aldim denedim en kalitelisi digimy de eline saglik cok mukemmel tafsiye ederim cccam +ip harikao_k

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Dostum eleştiri yok neticede paylaşım yapıyorsun.Önce emeğe saygı..Ancak ben çok aradım açılan kanal bulamadım.42 card yazmışsın bir tane kanal ismi yazsan daha makbul olurdu.Yine de teşekkürler..
hotbird de sky sd ler komple acık.Absat paketi komple acık.Canal+lar hd ler dahil acık.vs vs...Bir çok kanal acık..!
Siz cihazınızın internete baglı olduğundan emin olun..!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.