gittigidiyor

free cccam server full açık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sasma

Aktif Üye
Web sitesi
www.igri.name
bende de su an artik calismiyor, yine acilma imkyani var mi?

cafi

Aktif Üye
paylaşan arkadaşımızın emeğine sağlık zannedersem 1 ay süresi vardı bu kadar üzün süre aktif olan free server çok az bulunur

hamza1977

Aktif Üye
şu an için server çalışıyor bilginiz olsun arakadaşımız 1 aylık paylaşım yapmış eline saglık

pro42

Aktif Üye
emeginize saglık arada kesilmeler olur bence çok iyi free olmasına ragmen çok çok teşekürler

coolmeen

Vip Üye
buyurun ...
uzaklastiralicaksiniz diye yazmisiniz !
bu size kalmis bir sey diye düsünüyorum...
ben bilirim emek veren arkadaslara nasil cevap yazmasini ?
ama burada tek yazmis oldugum offline diye Admine bildirdim?
bu suc mu?
Tilki sorunun verdiğin cevap olmadığını anlaman lazımdı.Sorun sadece foruma üye olmak için gerekli yerleri doldurmus olmamandı.Bunlarıda yerine getirdiğine göre sıkıntı yok.!!!

slowsummer

Aktif Üye
digimy arkadaşım
C: 85.95.253.124 19050 trew wert
Server daha önce bende çok güzel çalışıyordu. 3 gündür kapalı gözüküyor. Diğer Server lar açık. Benim cihazda ı bir sorun var. Forumdaki arkadaşlar Server aktif diyorlar. Yardım için şimdiden çok teşekkürler. Ayrıca paylaşımlarınız çok güzel, emeğinize sağlık.

sasma

Aktif Üye
Web sitesi
www.igri.name
server kapanmis arkadaslar, epey bir zamandir bakabiliyordum yine buna sukur, insallah ilerki zamanlarda yine boyle free serverler olur.
simdiden tesekurler......

sarp25

Aktif Üye
merhaba diğer serverler açık demişsiniz ama ben bulamadım acaba banda yollarmısınız? next minix hd göre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.